LX APR800-V2 Blower (Heated)
https://www.spapartsvortex.eu/web/image/product.template/1112/image_1920?unique=43cd654
Not Available For Sale
  • Brand
  • Heated
  • Power Connection
  • Power Reference
  • Product Type
  • Plumbing Size
  • HP
This combination does not exist.
  • VISA
  • Mastercard
  • Paypal
  • Google Pay
  • Apple Pay
Product Description
Specifications:
  • Power: 1.0 HP / 800W
  • Voltage: 220V - 240V
  • Frequency: 50Hz / 60Hz
  • Heating Function: Built-in heating for enhanced comfort
Box Quantity: Sold individually.
Product Attributes
Brand : LX
Heated : Yes
Power Connection : Cord
Power Reference : 880 Watts
Product Type : Air Blower
Plumbing Size : 1"
HP : 1.0HP
Product Attributes
Brand : LX
Heated : Yes
Power Connection : Cord
Power Reference : 880 Watts
Product Type : Air Blower
Plumbing Size : 1"
HP : 1.0HP
Product Description
Specifications:
  • Power: 1.0 HP / 800W
  • Voltage: 220V - 240V
  • Frequency: 50Hz / 60Hz